A30A7254.jpg
A30A7265_edited.jpg

Prinášame Vám športové centrum pod názvom Hockey House! Centrum Hockey House disponuje rôznorodosťou športového, zároveň aj akéhokoľvek iného bezbariérového pohybového vyžitia sa. Hockey House tiež ponúka priestor pre rôzne iné spoločenské udalosti, školenia, semináre, či diskusné posedenia.

A30A7272_edited.jpg

Súčasťou centra je aj jedna z najväčších plôch so syntetickým ľadom v strednej Európe, na ktorej môžu plnohodnotne trénovať hokejisti, krasokorčuliari, ako aj všetci ostatní športoví nadšenci!  

Syntetický ľad ponúka plne vybavený priestor najmodernejšími hokejovými pomôckami od firmy Hockey Shot. Priestor na ktorom sa dá detailne venovať základom korčuľovania, zdokonaľovaniu aktívneho držania tela – posilnenie postúry, zdokonaľovaniu herných činnosti jednotlivca, až po strelecké tréningy.

A30A7270.jpg
PHOTO-2021-11-23-21-02-24.jpg
A30A7343_edited.jpg

V centre sa nachádza priestranná  plocha pre funkčný tréning, rozvoj pohybových, atletických a silových schopností. Táto plocha je rovnako využiteľná, pre rozvoj všeobecnej lokomócie a pohybovej gramotnosti u detí v predškolskom veku (škôlkári), ale aj pre deti a mládež, zo základných a stredných škôl, ktorí tu vedia nájsť plnohodnotnú alternatívu hodín telesnej výchovy.


​Priestor funkčnej zóny ponúka veľkú variabilitu pre rôzne skupinové, ako aj individuálne formy tréningov.

A30A7331_edited.jpg

V Hockey House na veku nezáleží , u nás si nájdu svoje malí i veľkí, hobby nadšenci či športoví profesionáli, rovnako aj všetci nešportovci, ktorý hľadajú priestor pre rôzne firemné alebo iné spoločenské udalosti.

Hockey House nie je len prázdny priestor, ale je to miesto, ktoré zbližuje a spája.